TR

 
 
 

» Kurumsal İçerik Yönetimi çözümleri pazarında dünya çapındaki liderler arasında olan Top Image Systems (TIS) yazılımları ile tüm verilerinizi direkt olarak uygulamalarınıza yönlendirerek, verilerinizi kullanışlı ve ulaşılabilir hale getiririz.

 

eFLOW Invoice

 Faturalandırmadan ödemeye kadar tam otomasyon

Top Image Systems (TIS) Siparişten Ödemeye döngüsünün kompleks yapısını tam olarak anlayan, tüm bu kaosa düzen getiren market lideri eFLOW Invoice çözümü ile, finans departmanınızın sadece kar marjı, hataların ortadan kaldırılması ve daha fazla kar katkısı sağlamak için fırsat yaratmasına olanak sağlıyor.

 

 

eFLOW Invoice her fomattaki, her büyüklükteki, her tipteki faturayı fiziksel ya da dijital ayırt etmeksizin yakalar, sınıflandırır, onaylar ve doğrular. SAP, Oracle vb. mevcut tüm finans iş akışı ve ERP sistemleri ile entegre olur. Alternatif olarak eFLOW Invoice tamamlanmış işlemleri ERP sisteminize aktarırken, kural dışı durum ve onayları da işler.


eFLOW’un ‘Tek platform. Çok seçenek.’ yaklaşımı; eFLOW Invoice kullanan tüm kurumların aynı eFLOW teknolojisini kurumun diğer alanlarında da kolayca kullanabilecekleri anlamına gelir. Örneğin, sadece bir seferlik bir yatırım ile Order To Cash, Accounts Receivable ya da Digital Mailroom uygulamalarını da elde edebilirsiniz.


20 yıllık tecrübemize dayanan eFLOW Invoice çözümü, TIS’i market lideri haline getirdi. Dünyanın birçok yerinde yüzlerce eFLOW Invoice projesini hayata geçirdik.

 


eFLOW Invoice avantajları
 • Fiziksel faturalar için şablonsuz bir çözüm; endüstrinin lider istatistiklerine sahip olmamızı sağlayan eFLOW’un ‘özgürlük’ teknolojisi ile eFLOW Invoice tüm faturaların düzenini ve içeriğini algılar.
 • ‘En iyi olanı belirlemek için tüm satış verilerini içeren ‘bulanık’ doğrulama yöntemleri kullanılır. Posta verileri satır satır doğrulanır ve otomatik postalama için eşlenir, böylece işleme oranları etkili bir şekilde artar ve iş süreçleri hızlandırılmış olur.
 • Satın alma emri, fatura veya bütçe sahibine otomatik gönderilerek iş kurallarına göre doğrulanır.
 • Fatura incelemeleri için genel bir platform ve basitleştirilmiş çok seviyeli onaylar
 • Hangi yapıda veya formatta olursa olsun tüm fatura tipleri ile başa çıkabilen basit ve kalıcı süreçler
 • Erken ödeme indirimlerinden faydalanmak ve gecikme ücretlerinden kurtulmak
 • Oracle ERP, SAP gibi ERP sistemlerine tam entegrasyon

 

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan çözüm

eFLOW Invoice, eFLOW Invoice Reader ve eFLOW Invoice for SAP modüllerini içerir:

eFLOW Invoice Reader teknolojisi bir faturanın içeriğini algılar ve iş uygulamalarına ve ulusal düzenlemelere göre bilgileri doğrular.

Opsiyonel İş Akışı modülü, dışa aktarımdan sonra otomatik olarak gönderilmemiş faturalar üzerinde çalışır. Mevcut siparişler ile uyuşmayan ve otomatik olarak kodlanamayan kompleks çok satırlı faturalar, eFLOW Invoice Gelen Kutusuna iletilir.

eFLOW Invoice Reader’ın kurumunuza yardımcı olacağı konular şöyledir;

 • Elle işleme ile karşılaştırıldığında, %85’e kadar maliyet düşüşü
 • Fatura yönetimi departmanında daha az kaynak gereksinimi
 • Hata ayıklama ile daha verimli iş süreçleri
 • ‘Siparişten Ödemeye’ sürecinin gözle görülür bir şekilde kısalması
 • Ödeme koşullarının karşılanmasını, iş ilişkilerinizi geliştirir ve erken ödeme indirimlerinden yararlanmanızı sağlar.
 • Yatırımınızın karşılığını 12 ay veya daha kısa bir zamanda verir.

 


eFLOW Invoice for SAP, eFLOW Invoice Reader’ın tüm fonksiyonelliğine ve eşlik eden faydalarının tamamına sahip olmanın yanında, SAP’ye tamamen entegre edilebilen bir çözümdür. Tanıdık çalışma alanında herhangi bir değişikliğe neden olmayacağından tüm SAP kullanıcılarını kesinlikle memnun edecek, fazlasıyla karlı bir çözümdür. Dışa aktarımdan sonra otomatik olarak gönderilmeyen tüm fatura iş kalemleri, hızlı ve etkili gönderim adına eFLOW Invoice for SAP Gelen Kutusuna iletilir. Bu çözüm, özellikle mevcut siparişler ile uyuşmayan ve otomatik olarak kodlanamayan kompleks çok satırlı faturaların işlenmesinde oldukça kullanışlıdır.

Modül, tamamen SAP arayüzü içerisinde özellikle istisna işleme konusunda yapılandırılmıştır. Arayüz, Finans ve Malzeme Yönetimi departmanlarının fatura düzenleme işlemlerinin yanında aynı işlemdeki fatura imajlarının görüntülenmesi gibi ekstra özelliklere de sahiptir. eFLOW Invoice for SAP, SAP yatırımınıza ekstra değer kazandırır.

 

Faydaları;
 • Kalifiye çalışanlarınızı elle veri girişi işlerinden arındıracak, doğrulama, onaylama ve fatura gönderimi işlemlerinizin verimliliğini artıracak, işlem sürecinizi kısaltacak SAP’ye tam entegre, akıllı veri yakalama ve muhasebe çözümü
 • İzlenebilirliği ve şeffaflığı artırır ve faturalarınız üzerinde tam kontrol sağlar.
 • Gecikme faizlerinden kaçınmanın yanı sıra, erken ödemelerden dolayı indirim avantajı
 • Denetim süreçleri ve yasal uyumlulukları tamamlamak üzere geliştirilmiş özel araçlar
 • Finansal raporların doğruluk ve güncelliğinde gözle görülür artış
 • Yatırımınızın karşılığını 12 ay veya daha kısa bir zamanda verir.

 

 
 
+90 (212) 588 51 44(pbx)
+90 (212) 588 51 47
info@dijitalyazilim.com
Halilrıfatpaşa Mahallesi Arel sokak no:1
OKMEYDANI - ŞİŞLİ / İSTANBUL