TR

 
 
 

» Avrupa'da market lideri olan SAPERION ile Kurumsal İçerik Yönetimi alanlarında geliştirdiğimiz çözümlerle her ölçekteki kurumlara uygun çözümler sunuyoruz.

 

Saperion Kurumsal İçerik Yönetimi Servisi (SaaS)

SAPERION ECM Servisi ile, müşterilerimize bir altyapı sağlayıcısı üzerinden doküman yönetim sistemi ile arşivsel fonksiyonlar sunuyoruz. Düşük maliyetin yanı sıra, veri koruma ve güvenlik ECM Servisi tercih etmek için başlıca sebeplerdir. Bu nedenle, sadece katı standartları karşılayabilen saygın yerel altyapı sağlayıcıları ile işbirliği yapıyoruz. Yazılım endüstrisinin birçok alanında olduğu gibi, ECM her zaman daha da yükseği hedefliyor. Şimdi siz de bu yolculukta bize katılın!

 

 

Bulut tabanlı arşivleme

Kurumsal İçerik Yönetimi (ECM) çoğunlukla hatasız elektronik arşivleme gerektiren kritik iş veri ve süreçlerini içerir. İşlem merkezlerinin büyük bir kısmını veya kaçınılmaz olarak son derece hassas bilgiler içeren süreçlerinin tamamını bulut tabanlı arşive taşımayı seçen her şirketin muhakkak güvenlik, süreklilik ve maliyet hakkında soru işaretleri olacaktır.

 

Güvenlik avantajı

Tüm bu nedenlerden dolayı, şeffaflık, güvenilirlik, veri güvenliği ve uyumluluk SAPERION ECM Servisin yüksek öncelikleridir. Bu yüzden ne olursa olsun, profesyonel servis yönetimimiz, özel gerekliliklere karşı esnekliğimiz ve neredeyse sınırsız ölçeklenebilirliğimiz iş süreçlerinizin değişimlere en kısa sürede adapte olabilmesini garanti eder.

 

Sınırsız mobilite

Mobil cihazlar hemen hemen her yerden 7/24 belgelerinizi görüntülemenizi ve düzenlemenizi sağlıyor. iSAPERION uygulaması ile, SAPERION ECM Servisi genel ECM fonksiyonlarına mobil erişim olanağı sağlıyor. İşiniz sizi nereye götürürse götürsün, artık arşiv sisteminizdeki verilerinize ve dokümanlarınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hatta doküman tabanlı süreçlerinizi fatura onaylar gibi ne zaman ve nerede uygun olursanız o anda tamamlanız mümkün.

 

Başarı için anahtar, doğru iş ortağı

Bulut tabanlı işlerde güvenilir ve tecrübeli ortaklar oldukça önemlidir. Bizim bulut teklifimiz, SAPERION Kurumsal İçerik Yönetimi (ECM) Servisi, dış entegrasyonlar açısından oldukça esnektir. Müşterilerimiz tarafından talep edilen servisle alakalı veya kişisel tüm istekleri belge saklama yönetmeliklerine uygun bir şekilde karşılamaktayız. 1985‘te kuruluşu-muzdan itibaren neredeyse tüm endüstri alanlarından 2000‘in üzerinde şirket SAPERION çözümlerini tercih etti. ECM tecrübelerimizi kurumsal faydanız için kullanmak sizin elinizde.

 

Kazanımlarınız
  • Hatasız bulut tabanlı arşivleme
  • Odak noktamız; uyumluluk, şeffaflık, güvenilirlik ve veri güvenliği
  • İş süreçlerinize uyarlanabilen sınırsız ölçeklenebilirlik
  • iSAPERION ile bulut tabanlı mobil erişim
  • Dış sistemler ile esnek entegrasyon
  • Özel müşteri taleplerinin eksiksiz karşılanması

 

 

*SaaS (Software as a Service), yazılım ve ilgili verilerin merkezi bir bulut sunucuda barındırıldığı dağıtım modelidir. SaaS'a genellikle bir web tarayıcısı üzerinden ince istemci (thin client) kullanılarak erişim sağlanır.

 

 
 
+90 (212) 588 51 44(pbx)
+90 (212) 588 51 47
info@dijitalyazilim.com
Halilrıfatpaşa Mahallesi Arel sokak no:1
OKMEYDANI - ŞİŞLİ / İSTANBUL