TR

 
 
 

» Avrupa'da market lideri olan SAPERION ile Kurumsal İçerik Yönetimi alanlarında geliştirdiğimiz çözümlerle her ölçekteki kurumlara uygun çözümler sunuyoruz.

 

Saperion ECM Fatura Yönetimi

Fatura yönetimi genellikle tedarikçilere verilen siparişin ardından gelen faturanın sipariş ile ilişkilendirilmesi, bu faturanın bir veya birden fazla kişi tarafından onaylanarak ödeme işleminin tamamlanması süreçlerini kapsar.

 

 

SAPERION Fatura Yönetimi, fatura içeriklerinin otomatik olarak (OCR) indekslenmesi ile başlar. ERP sistemleri ile entegre çalışarak fatura bilgilerinin doğruluğu kontrol edilir. Faturanın SAPERION iş akışları yönetimi ile onaylanmasının ardından tüm fatura sürecinin otomatik bir şekilde yönetilmesine yardımcı olur.

 

Kural tabanlı süreç

Gelen faturalar tarayıcıda tarandıktan sonra otomatik olarak indekslenir ve ERP sistemi içerisinde gerekli kayıtlar oluşturulur. Bir sonraki işlem faturayı otomatik olarak onayı gereken kişi/kişilere yönlendirir. Onay alındığında, ödeme gerçekleştirilebilir hale gelir.

 

Hızlı ve doğrudan fatura onayları

Onay gereken faturalar gecikme olmaksızın onayı gereken kişi/kişilere yönlendirilir. Faturalar artık iSAPERION mobil uygulaması ile onaylanabildiğinden, kağıt artık gerekli bir ofis malzemesi değildir.

 

Bilgiye ulaşmak her zaman kolay olmalı

Şeffaf bir onaylama sürecine ve kural tabanlı fatura dosyalama sistemine sahip olmak, şirket içinde ve dışında veriye ulaşmayı kolaylaştırır.

 

ERP sisteminizle entegrasyon

SAPERION Fatura Yönetimi; SAP, Microsoft Dynamics NAV, Axapta ve Baan gibi bir muhasebe sistemi ile kolaylıkla entegre edilebilir.

 

Kazanımlarınız
  • Kısa işlem süreleri, erken ödeme indirimlerinden tam olarak yararlanmanızı sağlar.
  • Şeffaf süreçler ve arşivleme, bilgi edinme kabiliyetinizi arttırır.
  • Kural tabanlı işleme, yüksek güvenilirlilik sağlar.
  • Mobil uygulamalar ve birden fazla dil seçeneği ile , küresel olarak erişilebilirliğinizi arttırır.
  • Onay ve revizyon kayıtları, yasal uyumluluğu garantilemenizi sağlar.
  • Elektronik fatura transferlerini destekler.

 

 

 

 
 
+90 (212) 588 51 44(pbx)
+90 (212) 588 51 47
info@dijitalyazilim.com
Halilrıfatpaşa Mahallesi Arel sokak no:1
OKMEYDANI - ŞİŞLİ / İSTANBUL