TR

 
 
 

» Kurumsal İçerik Yönetimi çözümleri pazarında dünya çapındaki liderler arasında olan Top Image Systems (TIS) yazılımları ile tüm verilerinizi direkt olarak uygulamalarınıza yönlendirerek, verilerinizi kullanışlı ve ulaşılabilir hale getiririz.

 

eFLOW Digital Mailroom

Hızlı, hatasız ve verimli posta işleme

Top Image Systems (TIS), posta ofisi sınıflandırması yaklaşımına eFLOW Digital Mailroom yazılımı ile öncülük etmiştir. Bu çözümle kuruma giren her dildeki tüm dokümanlar sınıflandırılır, dizinlenir ve tek bir dijital iş akışı içinde birleştirilir. Postanız yapılandırılmış, yarı yapılandırılmış ya da yapılandırılmamış form, baskı, el yazısı ya da imaj fark etmeksizin sistem tarafından alınır ve sınıflandırılır. Daha sonrasında otomatik olarak içerdiği bilgiler kurumdaki ERP, CRM, finans ve satın alma sistemleri içerisine entegre edilir. Dakikada 100-200 dokümanın tek bir işlemci ile sınıflandırılması; daha iyi müşteri, tedarikçi ve iş ortağı ilişkileri, daha yüksek verim, daha az hata ve daha düşük maliyet anlamına gelir. Genel olarak şirketin yaptığı yatırım 12 ay veya daha kısa bir zaman aralığında şirkete geri dönüş yapar.

 

 

Dünya genelinde sayısız kuruluş yüksek hacimli iletişim ağlarını verimli bir şekilde kullanabilmek için bizim posta ofisi projelerindeki zengin deneyim ve tecrübemize güvenmektedir.

 

Size yardımcı olabileceğimiz konular;

 • Kaynağı ne olursa olsun her tipte dokümandan gerekli bilgileri ayrıştırmak ve sınıflandırmak ve bu verileri erişilebilir kullanışlı verilere dönüştürmek
 • Gelen verilerin yönetimi ve gerekli yerlere transfer edilmesi işlemlerinde verimliliği %80’e kadar artırmak
 • Müşteri isteklerini otomatik yanıtlama süresini maksimum seviyede düşürerek müşteri ilişkilerini iyileştirmek
 • Hataları azaltmak ve doğruluk oranını yükseltmek
 • Düzenleme değişikliklerine uyum sağlamak ve uyumluluğu devam ettirmek
 • Yönetimsel denetim sayesinde daha iyi kararlar vermek ve sonuçlar almak
 • Kalite güvencesi elde etmek

 

Hızlı web iş akışı

eFLOW Mailroom iş akış modülü, bilgiyi tip ya da kaynaktan bağımsız bir şekilde standart web tarayıcınızı kullanarak şirket çapında bir standarda uygun şekilde dağıtmanıza olanak tanır. Mevcut iş akışlarınız ile kolayca entegre olur, iş akışlarınızı hızlandırmak ve iş yükünüzü daha iyi yönetebilmeniz için var olan bilgi işlem altyapınızı ve yetkilendirme yöntemlerinizi kullanır.

 

Otomatik ve akıllı e-posta yanıtları

eFLOW’un Automated Response Management çözümü, gelen bir e-postaya içeriğine uygun olarak otomatik yanıt verme yeteneği kazandırır. Bu modülü kullanarak, kuruluşlar çağrı merkezi maliyetlerini %50’ye düşürebilirler, böylelikle çalışanlarınız artık sadece bir uzmana ihtiyaç duyulan çağrılar ile ilgilenirler.

 

Ana özellikler
 • Tek platform. Çok seçenek. Her bir eFLOW modülü belirli iş kolunun özel ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla bu amaca uygun olarak, bunun yanında modüllerin altında yatan tek platform teknolojisi ise bir şirket içerisindeki tüm noktalarda bütünlük ve aşinalık yansıtması amacıyla tasarlandı.
 • Basit kurulum süreci. Sistem tek seferde tamamen otomatikleştirilmiş bir süreç ile kurulur ve dokümanlar sizin tarafınızdan atanan kurallara dayanarak önceliklendirilir.
 • Etkileyici sınıflandırma oranları. Supervised Learning teknolojimiz sayesinde tüm postalar hiçbir insan müdahalesine veya koda gerek kalmadan tam doğruluk ile sınıflandırılır.
 • Esneklikte lider. eFLOW Digital Mailroom, konumdan bağımsız olarak çalışır ve dış iş akışı platfomları ile kolaylıkla entegre olur.
 • Mantıksal ölçeklenebilirlik. eFLOW Digital Mailroom, SaaS (Software as a Service) modellerini destekler. SOA (Servis Odaklı Mimari) ile ölçeklenebilir. Mevcut iş mimarilerine aktarımda benzersiz entegrasyon seçenekleri sunar.
 • Yüksek güvenlik. eFLOW erişim ve veri transferi süreci güvenliğini garantiler.
 • Kapsamlı raporlama ve denetim. Tüm bilgiler ulaştığı anda özel bir kayıt defterine girilir. Kayıt defterleri farklı Anahtar Performans Göstergeleri (KPI) ile bağlantılı olabilir, servis performansını ve yanıt süresini iyileştirmek için kullanılabilir.
 • Çoklu oylama motorları. eFLOW bilgi doğruluğunu artırmak için gelişmiş sınıflandırma teknolojisi ve farklı oylama metotları izleyen çoklu tanıma motorları (OCR/ICR/OMR vb.) kullanır.
 • Servis Seviyesi Anlaşmalarının (SLA) hızlı uygulaması. Hızlı dönüş süreleri ve kesin veriler ile müşterilerinizin Servis Seviyesi Anlaşmalarını karşılamak basit bir iş haline gelir. Süreçler akıcılaştırılmış ve verimlilik artırılmıştır.
 • Etkili arşivleme. Fiziksel arşivleri saklama ihtiyacı ortadan kalktığında daha az alana ihtiyaç duyulacağından, maliyet düşmüş olur.
   

 

 

 

 
 
+90 (212) 588 51 44(pbx)
+90 (212) 588 51 47
info@dijitalyazilim.com
Halilrıfatpaşa Mahallesi Arel sokak no:1
OKMEYDANI - ŞİŞLİ / İSTANBUL