TR

 
 
 

» Kurumsal İçerik Yönetimi çözümleri pazarında dünya çapındaki liderler arasında olan Top Image Systems (TIS) yazılımları ile tüm verilerinizi direkt olarak uygulamalarınıza yönlendirerek, verilerinizi kullanışlı ve ulaşılabilir hale getiririz.

 

eFLOW

ECM kullanıcılarına tam kontrol

Her gün kuruma gelen belgelerin artışı ile gelen belgenin içeriğinin otomatik olarak algılanmasını, bu belgenin gereken zamanda gerekli mercilere iletilmesini içeren, kuruma belgeler üzerinde tam kontrol sağlayan sistemlerin önemi de ortaya çıkmaktadır. eFLOW, kurumların doküman bazlı yürüyen iş süreçlerine güçlü ve yetkin tek bir platform sağlayarak kuruma geniş bir bakış açısı kazandırır. eFLOW’un entegre ve modüler mimarisi sizin değişen ihtiyaçlarınıza hemen uyum sağlar. eFLOW’un Kurumsal İçerik Yönetimi (ECM) çözümleri pazarında vazgeçilmez olmasını sağlayan da bu özellikleridir.

 

 

Tek platform.Çok seçenek.

eFLOW tamamen Top Image Systems (TIS) içerisinde geliştirilmiş, 20 yıllık tecrübemize dayanan ileri teknoloji bir platformdur. Çeşitli uluslararası ve büyük şirketler, farklı doküman tiplerinden veri toplayabilmek ve bu verileri kullanışlı bir şekilde kendi ERP, CRM ya da iş akış sistemlerine aktarabilmek için bu uzmanlıktan yararlanmakta ve eFLOW’un uçtan uca çözümünü kullanmaktadırlar.
eFLOW tek bir platform üzerinde kurulmuş modüler bir çözümdür. Her modül aynı altyapı teknolojisini ve formatı kullanmasına rağmen belirli iş alanlarına özel problemleri çözmek üzere yeniden düzenlenmiştir. Şirketler ilk başta acil sorunları hedefleyerek başlayıp, sonrasında bu çözümü modül modül tüm kuruma genişletebilirler. Bu yöntemle şirketiniz akıcı ve şirket genelinde tutarlı iş süreçlerine sahip olur. eFLOW şirketinizle aynı derecede büyüyebilen tamamen ölçeklendirilebilir bir çözümdür. Tam anlamıyla ‘Tek platform. Çok seçenek.’tir.
eFLOW teknolojisi kağıt üzerinde, dijital ya da yapılandırılmış, yarı yapılandırılmış, yapılandırılmamış oluşu fark etmeksizin tüm doküman tiplerinizi yönetir. eFLOW belirli bir ihtiyaca göre uyarlanmış ya da tüm kuruma entegre edilmiş olsa da, kullanımı oldukça kolaydır. Teknolojimizdeki esneklik, çözümlerimizin lisanslarında da mevcuttur; bir tıkla ölçeklenebilir, genişletilebilir veya işleve göre değiştirilebilir. Böylece kurumunuza en uygun yapıyı seçebilirsiniz.

 

Kilit noktalar
 • Bilgi yönetimi verimliliğinizi artırın; veriyi %80’e kadar daha hızlı yakalayın, yönetimsel maliyetleri düşürün ve bilgi yönetimini en kolay haline getirin.
 • İş süreci yeteneklerinizi yükseltin; fatura, sipariş, form ve e-postalarınızı içeren iş süreçlerinizi yönetme kabiliyetinizi artırın. eFLOW tek platform teknolojisi ile iş süreçlerinizi sizin için kolaylaştırır.
 • Riski azaltın; eFLOW daha iyi bir şeffaflık ve izlenebilirlik sağlar. Hızlı veri arşivleme ve geri alma özellikleri bilginin tüm yaşam döngüsü boyunca size daha iyi bir kontrol yetkisi kazandırır, böylece artık hiçbir şeyiniz kaybolmaz.
 • Uyumluluk; eFLOW ile tüm bilgiler iç yönetmeliklere, endüstri mevzuatlarına ve yasal gerekliliklere uygun bir şekilde saklanır ve yönetilir.
 • Çalışanlarınızı güçlendirin; iş akışı ve süreç iyileştirmeleri ile çalışanlarınız önemli işler üzerinde daha iyi odaklanabilir ve daha verimli çalışırlar. Bunun yanı sıra, işin tüm alanlarından istedikleri anda doğru belgeye erişebilirler.
 • İletişimi çarpıcı bir biçimde geliştirin; web tabanlı arşivleme ve iş akışı işlevselliğini kullanarak konumları fark etmeksizin hem iç hem de dış kullanıcılar için iletişimi artırın. Çalışanlarınız diğer çalışanlar ile olduğu kadar müşterilerinizle, iş ortaklarınızla ve de tedarikçilerinizle daha iyi işbirliği yapacaklardır.
 • Şirketinizi gençleştirin; eFLOW ile şirketler tüm değişikliklere mevcut kaynakları tüketmeden kolayca ve hızlı bir şekilde adapte olabilmektedirler. Dahası, manuel yapılan işleri çıkartarak, çalışanlarınız daha yaratıcı işler ve rakiplerinize karşı ayakta durabilmenizi sağlamak için daha fazla vakte sahip olurlar.

Çalıştığımız sektörler

TIS, hem özel sektörde ham de kamu sektöründeki geniş bir pazara yenilikçi çözümler sağlama konusunda büyük bir deneyim birikimine sahiptir. eFLOW ile tüm bu müşteriler yönetimsel maliyetlerini şaşırtıcı derecede düşürürken iş süreçlerinde de dikkate değer bir verim artışı sağlamışlardır.


eFLOW çözümünü kullanan sektörlerden bazıları aşağıdadır;

 • Devlet Daireleri ve İstatistik Ofisleri
 • Bankalar
 • Mali Kuruluşlar
 • Sigorta Şirketleri
 • Sağlık Kurumları
 • Enerji ve Kamu Hizmetleri
 • Taşımacılık ve Lojistik Şirketleri
 • Posta Hizmetleri
 • Perakende ve Toptancılar
 • İş Süreçleri Şirketleri (BPO)

 

eFLOW Teknolojisi

Aşağıdaki modüller ayrı ayrı ya da bir sisteme entegre şekilde kullanılabilirler:
eFLOW Smart, kuruma herhangi bir kaynaktan giriş yapan tüm yapılandırılmamış dokümanları ustaca yakalar, tanımlar ve sınıflandırır.
eFLOW Freedom, tedarikçi faturaları, satın alma siparişleri, nakliye belgeleri ve çekler gibi yarı yapılandırılmış dokümanları yönetir.
eFLOW Integra, uygulamalar, anketler, iddianameler ve formlar gibi farklı kaynaklardan gelen verilerin yanı sıra faks, imaj dosyaları ve mikrofişleri yönetir. Yapılandırılmış dokümanlardan veri yakalamayı kolaylaştırır ve hızlandırır.

 

eFLOW Çözümleri

eFLOW Invoice tedarikçi faturalarını otomatik bir şekilde işleme sokar ve SAP, Oracle ve benzeri ERP platformlarına yönlendirir.

 • eFLOW Invoice Reader, faturaları yakalar, içeriği ayrıştırır ve ERP verileriyle doğrular.
 • eFLOW Invoice for SAP, SAP sisteminize görülmemiş bir şekilde adapte olur ve hesap akışı ve sürecinizi hızlandırır.
 • eFLOW Invoice for Web, kurum içinde ERP sistemi kullanmak istemeyen şirketler için ERP sistemi dışında da çalışabilir özelliktedir.


eFLOW Purchase Order, gönderim formatı ne olursa olsun (faks, kağıt, e-posta vb.) tüm gelen satış siparişlerini otomatik olarak işler ve veriyi sisteminize entegre eder

 • eFLOW Purchase Order Reader, faturaları yakalar, içeriği ayrıştırır ve ERP verileriyle doğrular.
 • eFLOW Purchase Order for SAP, satış ve sipariş verilerinizi yakalar ve otomatik olarak SAP içindeki veriler ile doğrulamasını yapar.
 • eFLOW Purchase Order for Web, ERP sistemi dışında da eFLOW Purchase Order teknolojisini kullanmanızı sağlar.

 

Hızlı ve akıcı iş süreçleri

eFLOW, kurum içindeki önemli iş süreçlerinin tamamına aynı esnekliği ve doğruluğu sağlar. Üzerinde durduğumuz kilit noktalar;

 • Dijital Posta - Yıllar geçtikçe TIS dünya çapındaki yüksek hacimli ve kompleks posta otomasyon projelerinin başarılı uygulamalarında benzersiz bir uzmanlık kazanmıştır. Çözümümüz ağır işleyen tüm iş sistemlerini hızlandırmak adına gelen verilerin tamamını dijital olarak işleyerek, tüm bilgi kanallarını tek bir platformda derler ve tek bir akış içinde birleştirir.
 • Siparişten Ödemeye - eFLOW ile, Muhasebe ve Satın Alma Departmanları siparişten ödemeye kadar tamamen düzenli ve akıcı iş süreçlerinden faydalanırlar. Otomasyon yüksek doğrulukta veri elde edinimini sağlar ve manuel veri girişi görevlerini azaltırken çalışanlarınızın verimliliğini artırır. Finansal iş akışları ve SAP, Oracle, JD Edwards, Microsoft Dynamics ve Sage gibi ERP sistemleri ile entegrasyon şirketinizin verimliliğini en üst düzeye çıkartır.
 • Satış ve Satın Alma Siparişleri- eFLOW, Satış Departmanınızın satış ve satın alma siparişlerini hızlı, etkili ve doğru bir şekilde işlemelerini sağlar. Böylece daha fazla zaman kazandırır ve daha iyi müşteri ilişkileri geliştirmenize olanak tanır.
 • Form Sınıflandırması- Tüm doküman tiplerinden (kağıt, faks, internet, e-posta, XML ve dijital imajlar gibi) bilgiyi otomatik olarak ayrıştırır ve kurum içinde kullanılan ERP sistemine transfer eder.
   

 

 

 

 
 
+90 (212) 588 51 44(pbx)
+90 (212) 588 51 47
info@dijitalyazilim.com
Halilrıfatpaşa Mahallesi Arel sokak no:1
OKMEYDANI - ŞİŞLİ / İSTANBUL