TR

 
 
 

» Avrupa'da market lideri olan SAPERION ile Kurumsal İçerik Yönetimi alanlarında geliştirdiğimiz çözümlerle her ölçekteki kurumlara uygun çözümler sunuyoruz.

 

Saperion ECM E-mail Yaşam Döngüsü Yönetimi

SAPERION Kurumsal İçerik Yönetimi (ECM) E-mail Yaşam Döngüsü Yönetimi size e-maillerinizi tüm diğer doküman tipleri gibi elektronik kayıtlarınıza ekleme, iş süreçlerinize entegre etme ve onları ilgili durumlara göre yönetebilme imkanı sağlar. Böylece e-mailleriniz, şirket genelinde erişim yetkisi olan herkese ulaşılabilir hale gelir. Ek olarak, e-mailleriniz yasal düzenlemelere uygun olarak hatasız bir şekilde SAPERION arşivinde saklanır.

 

 

E-maillerinizi SAPERION arşivine taşımak, sadece son kullanıcılar için değil, yöneticiler için de önem arzeder. Mail sunucunuzdaki doluluk oranı düştükçe, performans artar, yönetimsel maliyetler düşmüş olur.

 

Kurumsal bilgileriniz ile entegrasyon

Elektronik kayıtlarda, belirli bir iş konusu ile ilgili tüm veri tipleri derlenir. E-mail ile ilgili genel bütünlük göz önüne alındığında, bu kanal yoluyla iletilen bilgilerin elektronik kayıtlar üzerinden erişilebilir olması ve bu bilgilerden iş süreçlerinde yararlanılması oldukça önemlidir. Sonuç olarak, artık belirli bir veriye ulaşabilmek için iş arkadaşlarınıza sorarak zaman harcamanıza gerek yoktur, artık ihtiyaç duyduğunuz bilgiler size iş arkadaşlarınız tarafından e-mail yoluyla iletilebilir.

 

Kurallara uyumlu arşivleme

Fiziksel iş dokümanları gibi, e-maillerin de yasal saklama süreleri vardır. Fakat fiziksel dokümanların aksine, e-mailler orjinal formatları ile saklanmalıdır. SAPERION ECM sistemi kökeninin nerede olduğuna bakmaksızın tüm veri tiplerini güvenli bir şekilde kurum arşivinde saklar.

 

Kanıtların korunması

Kesintisiz bir kanıt zincirine, gelen ve giden e-mail yazışmalarının tam izlenebilirliğine sahip olmak, hukuki ihtilaflarda ortaya çıkabilecek riskleri minimuma indirebilmek için temel bir gerekliliktir. E-mail günlüğü tüm e-mail yazışmalarının tanımlanmış kurallara uygun bir şekilde, yasal denetimler için kolayca erişilebilir bir şekilde saklanmasını sağlar.

 

Sistem yüklerinizi hafifletin

E-maillerinizi SAPERION arşivinize taşımanız, e-mail sunucunuzdaki yükün azaltılmasını sağlar. Geri yükleme ve yedekleme gibi yönetimsel faaliyetler basit bir şekilde halledilir, depolama yükü “tek kopya” yöntemiyle önemli ölçüde düşürülür ve böylece son kullanıcıya daha hızlı bir sistem sunulmuş olur.

 

Kazanımlarınız
  • E-mailler şirket çapındaki bilgi yönetim sistemlerine entegre edilir.
  • Durum tabanlı e-mail yönetimi ve iş akışlarına entegrasyon
  • E-maillerin SAPERION arşivine gönderilmesi, sistem performansını artırır ve veri kaybına karşı sağlam bir güvenlik duvarı oluşturur.
  • Verimliliği artırmak için esnek araştırma ve erişim seçenekleri
  • Hatasız e-mail arşivleme ile yasal gerekli-liklere tam uygunluk
  • Tüm gelen ve giden yazışmaların veya belli kurallarla e-maillerin arşivlenmesini sağlar.
  • Daha az depolama gereksinimi (tek kopya) ve daha ekonomik bir depolama alanına taşıma işlemi, operasyonel giderleri düşürür.
  • Microsoft Exchange ve Lotus Notes’u destekler.

 

 

 

 
 
+90 (212) 588 51 44(pbx)
+90 (212) 588 51 47
info@dijitalyazilim.com
Halilrıfatpaşa Mahallesi Arel sokak no:1
OKMEYDANI - ŞİŞLİ / İSTANBUL