TR

 
 
 

» Avrupa'da market lideri olan SAPERION ile Kurumsal İçerik Yönetimi alanlarında geliştirdiğimiz çözümlerle her ölçekteki kurumlara uygun çözümler sunuyoruz.

 

Saperion MOSS Entegrasyonu

Microsoft Office ürünleriyle geniş kapsamlı entegrasyon, Microsoft SharePoint kullanmanın en büyük avantajıdır. SAPERION Kurumsal İçerik Yönetimi (ECM) MOSS Entegrasyonu iş ile alakalı bilgileri SAPERION ECM arşivine eklerken, SharePoint’e de daha fazla fonksiyonellik kazandırır. Sonuç olarak kullanıcılar, aşina oldukları MS SharePoint arayüzü üzerinden arşivlenmiş dokümanlara şeffaf bir şekilde erişebilirler.

 

 

Tüm bu arşivleme fonksiyonlarına ek olarak, SAPERION ECM MOSS Entegrasyonu kullanıcılara harici sistemlerde saklanan verilere erişebilmek için de uygun bir yol sağlar. Bu özellikler, SharePoint’i merkezi bir sisteme dönüştürür. Aynı zamanda, kurumsal bilgiler tam yasal uyumluluk ve değişikliklere karşı güvenlik ile arşivlenir.

 

SharePoint içeriğinin hatasız arşivlenmesi

SAPERION ECM MOSS Entegrasyonu kurumsal SharePoint içeriğini hatasız SAPERION ECM sistemine arşivler.

 

SharePoint sunucusuna performans desteği

SharePoint dokümanlarını SAPERION ECM içinde arşivlemek, SharePoint sunucunuzdan çok büyük bir yükü kaldırmış olur. Bu sayede SharePoint sisteminin istikrarsızlığı veya büyük hacimli veriler yüzünden ortaya çıkabilecek risklerden kaçınmanın yanı sıra, sisteminiz de hızlanacaktır.

 

Kurumsal bilgileriniz ile entegrasyon

Şirketinizin dokümanları birbirinden farklı sistemlerde yaratılmış olabilir. SharePoint’e ek olarak, ERP çözümleri, email sistemleri ve diğer dahili uygulamalar bulunabilir.SAPERION ECM MOSS Entegrasyonu ile, Microsoft SharePoint ile oluşturduğunuz dokümanlar tüm diğer dokümanlar ile birlikte şirketinizin merkezileştirilmiş bilgi platfomundan yönetilecektir. Bu sayede, nerede oluşturulduğunun bir önemi olmaksızın, tüm dokümanlarınız tek bir genel formata sahip olacaklardır.

 

Kullanışlı arama seçenekleri

Birçok şirkette, önemli bilgilerin birbirinden farklı sistemler arasında yayılması nadir bir durum değildir. SAPERION ECM MOSS Entegrasyonu, Microsoft SharePoint 2010’dan Bütünleşik Aramaya mükemmel entegre sağlar. Bu sayede arşivlenmiş içeriğe ERP ya da CRM sistemleri gibi bir iş uygulamasından gelse bile aşina olduğunuz Microsoft SharePoint arayüzü üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde ulaşılabilir.

 

Tanıdık çalışma ortamı = Daha kolay benimseme

Şirketinizdeki çalışanlar, daha önce olduğu gibi Microsoft SharePoint içerisinde çalışmaya devam edecekler. Aynı zamanda, SAPERION ECM sistemi ile gelen kompleks fonksiyonlar Microsoft SharePoint içerisinden erişilebilir olacak. Sonuç olarak, tanıdık bir arayüz üzerinden arşiv işlemlerini gerçekleştirmek şirket çalışanları için son derece kolay olacak.

 

Esnek iş süreçleri

SAPERION ECM MOSS Entegrasyonu, SharePoint 2010’un iş süreçleri özelliklerini SAPERION ECM özellikleriyle birleştirerek kullanıcıya esneklik tanır. Dokümanları Microsoft SharePoint süreçleri üzerinden kontrol edip, SAPERION ECM sistemi içinde arşivleyebilir ya da dokümanları kolayca SAPERION ECM iş süreçleri içerisine entegre edebilirler.

 

İş uygulamalarına erişim

Bu çözümü, Outlook ve MS Office içerisine harici sistemlerden entegre edilecek bilgiler için Office Bridge ve Active Search modülleri ile genişletebilirsiniz. Ayrıca, MS SharePoint içerisindeki yapılandırılmış arama sonuşları için özelleştirilebilir arşivarama fonksiyonlarından da faydalanabilirsiniz. Bu özellikler kullanıcı benimseyişini artırır, eğitim maliyetlerini önemli ölçüde azaltırken çalışanların verimliliğini hızla artırır.

 

Kazanımlarınız
  • SharePoint içeriğinin hatasız olarak SAPERION içerisinde arşivlenmesi
  • Tanıdık arayüz, uygulamanın kabullenilişini kolaylaştırır.
  • Kullanışlı arama fonksiyonları bireysel verimliliği artırır.
  • Mevcut iş süreçlerinin entegrasyonu
  • Dokümanların SAPERION arşiv sistemine taşınması SharePoint sunucusu üzerindeki yükü azaltır, performansı artırır.

 

 

 

 

 
 
+90 (212) 588 51 44(pbx)
+90 (212) 588 51 47
info@dijitalyazilim.com
Halilrıfatpaşa Mahallesi Arel sokak no:1
OKMEYDANI - ŞİŞLİ / İSTANBUL