TR

 
 
 

» Avrupa'da market lideri olan SAPERION ile Kurumsal İçerik Yönetimi alanlarında geliştirdiğimiz çözümlerle her ölçekteki kurumlara uygun çözümler sunuyoruz.

 

Saperion ECM SAP Çözümleri

Baskı listelerinin, gelen ve giden dokümanların kural tabanlı arşivlemesine ek olarak, SAPERION Kurumsal İçerik Yönetimi (ECM) SAP Çözümleri, SAP dışında oluşturulmuş dokümanlara bile erişim sağlar. Böylece, SAP kullanıcıları kurum içinde nerede oluşturulmuş olursa olsun tüm müşteri, tedarikçi ve proje kayıtlarına ulaşabilirler. SAP kullanıcısı olmayanlar da SAP ile ilgili belgelere erişime ve bu belgeleri iş süreçlerine kolayca entegre etme olanağına sahip olurlar.

 

 

SAPERION ECM Fatura Yönetimi ve İnsan Kaynakları kayıtları gibi çözümler bu yaklaşımın değerini açıkça ortaya koymaktadır. Şirket çalışanları birden fazla departmanın dahil olduğu süreçler üzerinde ortaklaşa çalışma yürütebilirler.

 

Giden belgeleri form üzerine yazdırma

SAPERION Kurumsal İçerik Yönetimi (ECM) SAP Çözümleri Form eklentisiSAP dokümanlarını antetli kağıt üzerine yazdırmayı kolaylaştırır. Bu çözüm “saf veri”den ziyade, vergi ile ilgili sıkıntıları önlemek için tam olarak dokümanın bastırıldığı ve müşteriye gönderildiği halini arşivler.

 

SAP kullanıcısı olmayanlara erişim

SAPERION Kurumsal İçerik Yönetimi (ECM) R/Indexer SAP üzerinden arşivlenen dokümanları SAP kullanıcısı olmayanların da kolayca bulabileceği ve direkt olarak SAPERION ECM arşivi üzerinden çekebileceği şekilde ek bilgiler ile zenginleştirir.

 

Kayıt entegrasyonu

SAPERION Kurumsal İçerik Yönetimi (ECM) SAP Çözümleri RecordsLink üzerinden, müşteri, proje ve tedarikçi kayıtları dahil olmak üzere tüm kayıtlara erişim sağlanır. Kullanıcı SAP ortamından kopmadan veriler ile tam bağ oluşturur.Bu sayede SAPERION ECM SAP ÇÖZÜMLERİ çalışana ilgili dokümanlar ile alakalı tam bir görünüm sağlar.

 

SAP sertifikalı

SAP ArchiveLink ve SAP ILM’nin her ikisi de desteklenmektedir. ILM için SAPERION ECM R/Link ve SAPERION ECM DataArchiving, SAP tarafından sertifikalanmıştır.

 

Kazanımlarınız
  • Gelen ve giden dokümanların arşivlenmesi ve SAP dışında oluşturulan tüm kayıtlara erişim, ilgili dokümanlar ile alakalı tam bir görünüm sağlar.
  • SAP’den bağımsız bir şekilde dokümanlara erişebilmek esnekliği artırır.
  • Gelen dokümanlar daha hızlı işlenir.
  • SAP dokümanlarına doğrudan erişim verimliliği önemli derecede yükseltir.
  • Dokümanlar hatasız ve saklama şartlarına uygun bir şekilde arşivlenir.
  • Yüksek performanslı arşivleme SAP’nin de performansını artırır.
  • ArchiveLink ve ILM sertifikalıdır.
  • Uyumlu denetimi destekler.

 

 

 

 

 
 
+90 (212) 588 51 44(pbx)
+90 (212) 588 51 47
info@dijitalyazilim.com
Halilrıfatpaşa Mahallesi Arel sokak no:1
OKMEYDANI - ŞİŞLİ / İSTANBUL