TR

 
 
 

» Avrupa'da market lideri olan SAPERION ile Kurumsal İçerik Yönetimi alanlarında geliştirdiğimiz çözümlerle her ölçekteki kurumlara uygun çözümler sunuyoruz.

 

Saperion ECM Web İçerik Arşivi

SAPERION Kurumsal İçerik Yönetimi (ECM) Web İçerik Arşivi, websitenizde yayınlanan içeriği arşivleyebilmeniz için düzenleyici, teknik ve hatta tarihsel gereksinimleri karşılayan kolay ve güvenilir bir yol sunar. Websiteleri hatasız ve son kullanıcıya nasıl sunulduysa tam olarak aynı şekilde arşivlenir. İçeriğin kendisi SAPERION ECM sistemi içinde saklanır ve gerektiğinde Office dokümanı, eposta şeklinde müşteri kayıtları gibi belirli görevlere atanabilirler.

 

 

Denetimli Arşivleme

SAPERION Kurumsal İçerik Yönetimi (ECM) Web İçerik Arşivi sağlayıcı ve ziyaretçi arasındaki tüm veri akışını kayıt ve analiz eder. Bu yaklaşım, içeriğin sorunsuz bir şekilde ve bilgi akışının tüm izlenebilirliği ile arşivlenmesini sağlar. Bu özellik kişiselleştirilmiş içerikler ve dinamik web uygulamaları için oldukça kullanışlıdır.

 

Orjinal haliyle yeniden üretilen web içeriği

Arşivlenen içeriği okuyabilmek ve yeniden orjinal haliyle görüntüleyebilmek için gerekli olan tek şey standart bir tarayıcıdır. Alternatif olarak, içerik PDF/A ya da TIFF gibi genel arşiv formatlarında dışa aktarılabilir.

 

Geçmişe gitmek

Zaman çubuğu fonksiyonu, websitenizin eski versiyonlarını görüntüleyebilmenizi sağlar.

 

Sorunsuz entegrasyon

SAPERION Kurumsal İçerik Yönetimi (ECM) Web İçerik Arşivini sisteminize entegre etmek tamamen sorunsuz bir süreç olacaktır. Tüm web altyapıları ile mükemmel uyum sağlar ve mevcut sistemlerin adaptasyonunu gerektirmez.

 

Kazanımlarınız
  • Statik, dinamik ve kişiselleştirilmiş içeri-ğin ve web uygulamalarının arşivlenmesi
  • Arşivlenen içeriğin durum tabanlı yönetimi
  • Websitelerinizin dışarıdan gelecek herhangi bir müdahalaeye karşı korunması ve sorunsuz bir şekilde arşivlenmesi
  • Mevzuata uygunluk
  • Mevcut altyapınıza sorunsuz entegre
  • Software-as-a-Service (SaaS) sürümü mevcuttur.

 

 

 

 
 
+90 (212) 588 51 44(pbx)
+90 (212) 588 51 47
info@dijitalyazilim.com
Halilrıfatpaşa Mahallesi Arel sokak no:1
OKMEYDANI - ŞİŞLİ / İSTANBUL