TR

 
 
 

» Avrupa'da market lideri olan SAPERION ile Kurumsal İçerik Yönetimi alanlarında geliştirdiğimiz çözümlerle her ölçekteki kurumlara uygun çözümler sunuyoruz.

 

Saperion ECM İş Akışları

İş süreçleri yönetimine dair modern yaklaşımlar, daha fazla verimlilik ve daha yüksek üretkenlik seviyelerini amaçlamaktadır. Bunlar ancak maliyetleri düşüren daha yalın ve hızlı süreçler ile başarılabilir. Bu gereksinimleri karşılayabilmek için, şirketler kendi temel süreçleri ile çok yakın bir aşinalığa sahip olmalılar ki böylece etkili bir şekilde bu gereklilikler uygulanabilsin, otomatikleştirilsin ve gerektiğinde adapte edilebilsin.

 

 

SAPERION Kurumsal İçerik Yönetimi (ECM) İş Akışları, kritik iş süreçlerini kapsamlı bir bakış açısıyla ele alır. Süreçleri otomatikleştirmenin yanı sıra, birleşik modellemeye ve süreçlerin dokümantasyonuna olanak tanır ve hatta çeşitli iş senaryoları yaratarak bu iş senaryolarının simulasyonunu, analizini ve değerlendirmesini yapar. 

 

Otomatik İş Süreçleri 

SAPERION ECM İş Akışları, iş süreçlerinizi hızlandırmanızda yardımcı olur. Standartlaştırılmış ve yapılandırılmış prosedürleri kullanarak, süreç kaliteniz genel olarak yükselir ve her bir görev eksiksiz tamamlanır. Kurumsal iş akışları departmanların işbirliğini artırır ve kritik iş süreçlerinizin kapsamlı bir görünümünü oluşturmanızı sağlar.

 

Sürekli İyileştirme 

SAPERION ECM İş Akışları, süreç bilgilerini sürekli olarak toplamanızı ve değerlendirmenizi sağlar. Bu sayede, rutin faaliyetlerdeki verimsiz iş akışlarını ve kaynak tıkanıklıklarını kolaylıkla ayırt edebilirsiniz. Ek olarak, uzun vadeli analizler devam etmekte olan gidişatı ortaya koyar. Elinize geçen bu veriler ile, iş süreçlerinizi sürekli olarak iyileştirebilmek için gereken herşeye sahip olursunuz.

 

İş akışlarının modellenmesi ve dokümantasyonu

İş süreçleri BPMN 2.0 uyumlu grafik düzenleyici ile modellenebilir. Bu düzenleyici, iş akışlarınızı belgelemek için gerekli fonksiyonları sağlar ve eş zamanlı olarak yüksek süreç kalitesi için hizmet verir. Model tamamlandığında, kaynak kullanılabilirliği ve olasılıklar gibi varsayımlar oluşturarak çeşitli süreçleri simüle edebilirsiniz. “Ya şöyle olsaydı, ne olurdu?” gibi bir soruya cevap verebilmek, iş süreçleri üzerinde en yüksek kontrolün önünü açmaktadır.

 

Mevcut iş uygulamalarınızla tam entegrasyon

Uygulama arayüzleri, kayıpsız bir şekilde veri ve doküman alışverişine olanak sağlayarak SAPERION ECM İş Akışlarını mevcut uygulama ortamına entegre etmeyi kolaylaştırıyor.

 

Kazanımlarınız
  • Süreç tasarımından, analiz ve simulasyona olanak tanıyan süreç modellemesi ve uygulaması (İş Aktivitesi İzleme)
  • Standartlaştırılmış ve yapılandırılmış süreçler verimliliğin yükselmesini sağlar.
  • Rol ve kural tabanlı görev dağılımı
  • İş akışlarının konfigüre edilebilir günlükleri şeffaflık ve izlenebilirlik sağlar.
  • JSR 94 kural motoru entegrasyonu, karmaşık kural setlerini destekler.
  • Sözleşme belgelerinin ve ilgili dokümanların hatasız arşivlenmesi, tam güvenlik sağlar.
  • BPMN 2.0 ile standartlara tam uygunluk elde edilir.
  • Yardımcı kontrolleri, takip ve eposta bildirimleri, zaman yönetimi, özel iş akışı listeleri (ad hoc iş akışları) gibi esnek modelleme seçenekleri

 

 

 

 
 
+90 (212) 588 51 44(pbx)
+90 (212) 588 51 47
info@dijitalyazilim.com
Halilrıfatpaşa Mahallesi Arel sokak no:1
OKMEYDANI - ŞİŞLİ / İSTANBUL